Aké topánky sa budú nosiť v sezóne jar-leto 2021?

Ak chcete vyniknúť na ulicy, musíte si zvoliť módny, charakteristický doplnok. Veľmi dobrým riešením je kúpa módnych topánok, vďaka ktorým bude celý outfit vyzerať výnimočne. Topánky  musia byť pohodlné, ale zároveň by mali odzrkadlovať najmódnejšie trendy. A tie v nadchádzajúcej sezóne, jar-leto 2021, nechýbajú. Keď sa objaví slnko, môžeme si dovoliť viac. Nechýbajú modely s odhalenými prstami či pätami, topánky na nízkom podpätku či farebné tenisky. Všetko je dovolené. Blíži sa leto, preto si môžeme dovoliť vyblázniť sa.

 

Svetlé farby sú IN

 

Nezabudnite, že nie vždy je dôležitý samotný model topánok. Mali by sme brať do úvahy aj ich povrchovú úpravu a farbu. V nadchádzajúcej sezóne budú pre dámy módne topánky v pastelových farbách. Tu je farebná paleta veľmi široká a môžu to byť topánky v svetlých odtieňoch ružovej, fialovej, modrej či žltej! Všetky menej sýte farby ladiace s pastelovými odtieňmi. Hodia sa k farebným, ale aj jednofarbeným outfitom.  Najdôležitejšie je, že nie sú určené len pre mladé dievčatá, ale môžu ich nosiť aj staršie dámy.

Cíťte sa komfortne a pohodlne

 

Tomuto trendu sa potešia hlavne dámy, ktoré uprednostňujú športový štýl a necítia sa dobre  v topánkach na podpätkoch. V sezóne jar-leto 2021 budú v móde sandále a šľapky. Už minulú sezónu ste si mohli všimnúť návrat farebných šľapiek. Teraz sa tento trend vracia s dvojnásobnou silou. Topánky tohto typu sa budú kombinovať s klasickými outfitmi, športovými nohavicami alebo elegantnými sukňami. Každá kombinácia je dobrá. Šľapky a sandále môžu mať okremš portového štýlu aj nejaký zaujímavý doplnok, vďaka ktorému budú pôsobiť zaujímavo.

 

Módne topánky k letným šatám

Môžeme smelo povedať, že prichádzajúca sezóna prinesie trendy pre každého. Módne topánky (https://www.shelovet.sk/) a riešenia nájdu zároveň dámy, ktoré majú rady klasický štýl, ako aj tie, ktoré si cenia pohodlie a originálny štýl. Jedným z posledných módnych trendov je kombinovanie módnych ťažkých topánok s ľahkými šatami. Môžu to byť martensy, glany či kovbojky. Tu sa medze nekladú, čím masívnejšie topánky, tým lepšie.

Pridaj komentár