Sandálky – najvýhodnejšia obuv na pláž

Chcete plne využiť svoj nasledujúci deň dovolenky na pláži? Tak nezabudnite na niekoľko potrebných vecí – pohodlné sandálky, objemná taška na pláž a slnečné okuliare!

Aké topánky si vybrať na pláž?

 

Sandálky sú najlepším výberom na pláž a tiež, ak sa prechádzame po turistickom stredisku, keď sa vyberáme na pláž alebo na bazén pri hoteli. Módnymi farbami tejto sezóny sú biela, béžová, čierna, žltá, metalická zlatá a strieborná a tiež neónové doplnky.

Ploché sandálky vo farbe metalického zlata? Budete svietiť nielen na pláži, pretože metalické elementy sú hitom prichádzajúceho leta! Hodia sa k plážovej štylizácii v plavkách a tiež k štylizácii s bielym vrchným dielom a džínsovými šortkami. Pár plochých metalických sandálov je ideálnym výberom, pretože sa hodia ku všetkým doplnkom.

 

Aké topánky si vybrať do prímorského mesta?

 

Ak opaľovanie celý deň na pláži nie je Vašou prioritou, je dobré využiť krásy prímorských miest. Taliansko, Španielsko, Turecko, Chorvátsko, Malta – pekných miest je dosť!

Ak Vaša cesta vyžaduje veľa cestovania, presvedčte sa, že máte dobré topánky na chodenie alebo sandále s dobrou podrážkou. Jedným z najobľúbenejších štýlov je Birkenstock Gizeh. Poskytujete pohodlie bez obetovania štýlu.

Večera v elegantnej štylizácii? Žiadny problém! Sandále na platforme doplnia štylizáciu s ľahkými a vzdušnými šatami v štýle boho. 

 

Čo by ste si mali vziať so sebou na pláž?

 

Pre dokonalé strávenie dovolenky, okrem sandáliek alebo sandálov na platforme, nezabudnite ďalšie potrebné veci, ktoré sa môžu zísť:

1. Veľká plážová taška

Verte alebo nie, existuje spôsob na zbalenie jednej tašky v priebehu dovolenky. Môže sa hodiť do lietadla a potom ju môžete použiť na pláž. Jednoducho vyberte priestranný letný štýl, ktorý sa hodí k tomu, čo nosíte. Metalický alebo slamený štýl bude ideálnym výberom. 

2. Slnečné okuliare

Nezabudnite slnečné okuliare. Nielen chránia Vaše oči pre škodlivým slnečným žiarením, ale tiež v nich budete vyzerať dobre.

3. Klobúk

Ak sa Vám nezmestí klobúk do kufra – určite budete mať možnosť si ten správny kúpiť na mieste. Chráňte si hlavu pred slnkom najmä v hodinách, kedy je slnko najsilnejšie.

4. Opaľovací krém

Ak letíte na naozaj slnečné miesto na zemi – to je Váš must have. Postarajte sa o svoju kožu a použite krémy s filtrom SPF50 a nezabudnite piť veľa vody!

Pridaj komentár